simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Themes
sl: Teme

en: Finished
sl: Končano

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
