simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Themes
sq: Temat

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione
