simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Context
te: సందర్భం

en: About
te: గురించి
