simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: About
ug: ھەققىدە
