simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Modules
ur: موڈیولز

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Finished
ur: ختم شد
