Sinceago (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Year
cs: Rok

en: Custom
cs: Vlastní

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: Years
cs: Roky

en: About
cs: Popis
