Sinceago (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Year
de: Jahr

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Month
de: Monat

en: Day
de: Tag

en: Hour
de: Stunde

en: Days
de: Tage

en: Months
de: Monate

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Years
de: Jahre

en: About
de: Über

en: Directory @path was created
de: Das Verzeichnis @path wurde erstellt
