Sinceago (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Year
ne: वर्ष

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: About
ne: बारेमा
