Sinceago (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Year
ta: வருடம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: About
ta: பற்றி
