Sinceago (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: Custom
tr: Özel

en: Month
tr: Ay

en: Day
tr: Gün

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Minutes
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında
