Sinceago (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Year
da: År

en: Custom
da: Tilpasset

en: Month
da: Måned

en: Day
da: Dag

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: Years
da: År

en: About
da: Om

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
