Sinceago (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Year
ku: ساڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: About
ku: دەربارە
