Sinceago (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Year
lv: Gads

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Minutes
lv: Minūtes

en: About
lv: Par
