Sinceago (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Year
th: ปี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: About
th: เกี่ยวกับ
