Sinceago (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Year
uk: Рік

en: Custom
uk: Власний

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Years
uk: Роки

en: About
uk: Про модуль

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
