Sinceago (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Year
ar: السنة

en: Custom
ar: مخصص

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Seconds
ar: ثوان

en: About
ar: حول
