Sinceago (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Year
bg: Година

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути
