Sinceago (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Custom
fi: Oma

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Years
fi: Vuodet

en: About
fi: Tietoja
