Sinceago (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Year
fr: Année

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Hour
fr: Heure

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: Years
fr: Années

en: About
fr: À propos

en: Directory @path was created
fr: Le répertoire @path a été créé
