Sinceago (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Year
gl: Ano

en: Custom
gl: Personalizado

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Seconds
gl: Segundos

en: About
gl: Información
