Sinceago (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե
