Sinceago (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Year
et: Aasta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Seconds
et: Sekundid

en: About
et: Programmist
