Sinceago (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: About
gu: વિશે
