Sinceago (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Year
nl: Jaar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Years
nl: Jaren

en: About
nl: Over

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
