Sinceago (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Year
nn: År

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt
