Sinceago (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Year
ru: Год

en: Custom
ru: Собственная

en: Month
ru: Месяц

en: Day
ru: День

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Minutes
ru: Минуты

en: Years
ru: Годы

en: About
ru: Информация

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
