Single Content Sync (1.3.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: link
ja: リンク

en: here
ja: こちら

en: Import content
ja: コンテンツをインポート

en: Exported content
ja: エクスポートしたコンテンツ

en: Download as a zip with all assets
ja: すべてのアセットを含むzipファイルとしてダウンロード

en: Download as a file
ja: ファイルでダウンロード

en: Include all translations?
ja: すべての翻訳を含めますか？

en: The exported content will be refreshed to preview it with translations.
ja: 翻訳を含めてプレビューするため、エクスポートしたコンテンツが更新されます。

en: Upload a file with content to import
ja: インポートするコンテンツを含むファイルをアップロード

en: Paste the content from the clipboard
ja: クリップボードの内容を貼付け
