Single Content Sync (1.3.10) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: link
pl: odnośnik

en: OR
pl: LUB

en: here
pl: tutaj

en: About
pl: O stronie

en: Import content
pl: Importowanie zawartości

en: Exported content
pl: Wyeksportowana zawartość
