Single Content Sync (1.3.12) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: link
cy: dolen

en: OR
cy: NEU
