Single Content Sync (1.3.12) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: link
el: σύνδεσμος

en: OR
el: Ή

en: here
el: εδώ

en: About
el: Περί
