Single Content Sync (1.3.17) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: link
pt: ligação

en: OR
pt: OU

en: here
pt: aqui

en: About
pt: Sobre

en: Exported content
pt: Conteúdo exportado
