Single Content Sync (1.3.18) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: link
ca: enllaç

en: OR
ca: O

en: here
ca: aquí

en: About
ca: Detalls
