Single Content Sync (1.3.18) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: link
lt: nuoroda

en: here
lt: čia

en: About
lt: Apie

en: Import content
lt: Importuoti turinį
