Single Content Sync (1.3.22) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: link
sv: länk

en: OR
sv: ELLER

en: here
sv: här

en: About
sv: Om

en: Import content
sv: Importera innehåll

en: Exported content
sv: Exporterat innehåll
