Single Content Sync (1.3.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: link
fi: linkki

en: OR
fi: TAI

en: here
fi: täällä

en: Import content
fi: Tuo sisältöä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Exported content
fi: Ladattu sisältö
