Single Content Sync (1.3.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: link
sr: линк

en: Entity type
sr: Тип ентитета
