Single Content Sync (1.3.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: link
lv: saite

en: OR
lv: VAI

en: here
lv: šeit

en: Import content
lv: Importēt saturu

en: Entity type
lv: Entītijas veids
