Single Content Sync (1.3.8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: link
gl: ligazón

en: OR
gl: OU

en: here
gl: aquí

en: Exported content
gl: Contido exportado
