Single Content Sync (1.3.9) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: link
uk: посилання

en: OR
uk: АБО

en: here
uk: тут

en: Import content
uk: Імпортувати вміст

en: Exported content
uk: Експортовані матеріали
