Single Content Sync (1.4.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: link
es: enlace

en: OR
es: O

en: here
es: aquí

en: About
es: Acerca de

en: Import content
es: Importar contenido

en: Exported content
es: Contenido exportado
