Single Content Sync (1.4.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: link
be: спасылка

en: OR
be: АЛЬБО

en: About
be: Аб
