Single Content Sync (1.4.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: OR
et: VÕI

en: here
et: siin

en: About
et: Programmist
