Single Content Sync (1.4.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: OR
nl: OF

en: here
nl: hier

en: About
nl: Over

en: Import content
nl: Inhoud importeren

en: Exported content
nl: Geëxporteerde inhoud
