Single Content Sync (1.4.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: link
tr: bağlantı

en: OR
tr: VEYA

en: here
tr: buraya

en: About
tr: Hakkında
