Single Content Sync (1.4.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: link
oc: ligam

en: OR
oc: O (OR)

en: here
oc: aicí

en: About
oc: A prepaus
