Single Content Sync (1.4.11) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: OR
th: หรือ

en: About
th: เกี่ยวกับ
