Single Content Sync (1.4.12) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: OR
bo: ཡང་ན

en: About
bo: གསལ་བཤད
