Single Content Sync (1.4.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: About
km: អំពី
