Single Content Sync (1.4.12) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: OR
ps: او

en: About
ps: په اړه
