Single Content Sync (1.4.12) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Unknown
sl: Neznan

en: About
sl: O modulu
